Kadıköy'ün merkezinde
profesyonel yönetim


Kadıköy erkek yurdunda sizin için verilen hizmetin en iyi ve en doğru şekilde yapılması için profesyonel ve konusunda uzman personellerle güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Tüm Hizmetler

Kadıköy Erkek Yurdu


Kadıköy ulaşımının merkezinde rıhtıma, metrobüse,otobüse sadece birkaç dakika uzaklıkta, Odaları, sosyal olanakları, etüt odaları ve cafetaryasıyla sizlere en uygun ortamı sağlayan kadıköyün en nehiz yurdu.


Hakkımızda

Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu olarak hizmet vermekte olan Zorlu Öğrenci̇ Yurtları hayata geçi̇ri̇rken kendi̇mi̇zden ve si̇zi̇n değerleri̇ni̇zden i̇stekleri̇ni̇zden i̇lham aldik.. Üni̇versi̇teye adim atmiş gençler i̇çi̇n nasil bi̇r yaşam alani i̇nşaa edeli̇mki̇ kendi̇leri̇ni̇ ev ortaminda rahat hi̇ssetsi̇nler ve gelecekleri̇ni̇ planlasinlar. Sadece kalacak bi̇r yer deği̇l bi̇r yaşam alani tasarladik ve si̇zlerden gelen olumlu tepki̇ler bu i̇şi̇ başardiğimizi kanitladi. Başarinin verdi̇ği̇ mutlulukla ,tari̇fi̇ olmayan bi̇r enerji̇ i̇le yolumuza devam edeceği̇z. Yurtlarimizda farkliliklara saygi duymayi,paylaşmayi öğrendi̇k ve öğretti̇k ki̇mlerle öğretti̇k genç ama i̇şi̇nde başarili eki̇bi̇mi̇zle. hak etti̇ği̇ni̇z standartlar da yaşamak i̇çi̇n si̇zleri̇ davet edi̇yoruz.

Kadıköy Üniversiteleri

  • Zorlu öğrenci yurdundan ailecek memnunuz güvenlik gece saat kaç olursa olsun arayıp bilgi veriyor. Temiz ve iyi bir konuma sahip güvenle kalınacak bir yer. Her şey için benim ve eşim adına Teşekkürler.....
  • Merkezi bir yer