Odalar

Kadıköy, İstanbul’un en seçkin üniversitelerine ev sahipliği yapıyor ve Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi bu noktada ilk akla gelenler oluyor. Diğer taraftan kız öğrenci yurdumuz Marmara, Okan ve Doğuş üniversitelerine yürüme mesafesinde yer alırken, erkek öğrenci yurdumuz da aynı üniversitelere 10 – 15 dakikalık yürüme mesafelerinde yer almaktadır. Bu sebeple öğrencilerin kaliteli yaşam alanları ile buluşmasını hedefleyen Zorlu öğrenci yurdu olarak karşınızdayız. Çocuklarınız için verimli çalışma alanlarını, sağlıklı yaşam için spor alanlarını ve de sosyalleşme için cafe gibi farklı imkânları bir araya getiren kurumumuz, aynı zamanda odaları ile de hedeflenen konforu sunuyor.
Hem kız öğrenciler hem de erkek öğrenciler için hizmet sunan kurumumuz, kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurdu olarak farklı binalarda hizmet veriyor. Kadıköy öğrenci yurdu arayışlarının nihai noktası olan Zorlu öğrenci yurdu sizin de çocuğunuz için ideal seçim olabilir. Kendilerini iyi ve huzurlu hissedecekleri, verimli bir çalışma ortamının olduğu bu odalarda öğrenciliklerinin en güzel yıllarını geçirecekler. Odalarında dolap, çalışma masası, buzdolabı, konforlu bir yatak gibi imkânları bulacak olan öğrencilerimiz, kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir. Kız öğrenciler için 1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar mevcutken, erkek öğrenciler için de 1, 2, 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Ortak alanlar ise televizyon, Lig TV ve Langırt gibi imkanlar sizi bekliyor.
Kadıköy’de özel yurt aramak ne kadar yorucu ve zorlu bir iş biliyoruz. Sizin için bu yükü azaltıyor ve seçeneğinizi bire indiriyoruz. Çocuğunuz için aradığınız çeşitli imkânları bir araya getiriyoruz. Kolay ulaşılabilir olması, konforlu olması, kaliteli eşyalar ile donatılmış olması, pek çok farklı yaşam alanını bir araya getiriyor olması ve belki de en önemli özelliği olan verimli bir çalışma ortamına sahip olması, kurumumuzu farklı kılan, sizin de işinizi kolaylaştıran özelliklerdir. Kolayca iletişime geçerek, çocuğunuz için güvenilir bir yurt ayarlayabilir, kendisini evinde gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kadıköy kız öğrenci yurtları ve aynı zamanda Kadıköy erkek öğrenci yurdu gibi arayışlarınız için en iyi cevap belli. Zorlu öğrenci yurtları, kız ve erkek öğrenciler için ayrı ayrı iyi birer seçenektir.