Yaşam Alanları

Belli yaşam standartlarının her zaman devam ettirilmesi önemlidir. Bu yüzden ebeveynlerin beklentilerinin farkında olan kurumumuzda, çocuklarımıza üstün özellikli bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Kadıköy öğrenci yurdu arayışında en iyi tercih olarak değerlendirilen kurumumuz, sektördeki tecrübemizin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla beklentilerinizin farkında olarak, çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap veren yaşam alanları yaratmayı görev biliyoruz. Kadıköy kız öğrenci yurdu arayışınız, burada son bulacak ve çocuğunuzu güvenilir bir kuruma emanet etmiş olmaktan mutluluk duyacaksınız.
Biraz daha detaya inecek olursak, öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap veren odalar yaşam alanlarının en önemli kısmını oluşturuyor. Kaliteli mobilyalar, şık bir dekorasyon ve de kullanışlılık odalarımızın olmazsa olmazıdır. Diğer taraftan çocuklarımızın sosyalleşebileceği, boş vakitlerini keyifle geçirebileceği ya da bir şeyler atıştırmak için tercih edebileceği cafemiz hizmetinizdedir. Odalarda konforu elden bırakmazken alternatifler de sunuyoruz. Kız öğrenci yurdunda 1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar mevcuttur. Erkek yurdunda ise 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet sunulur. Kadıköy öğrenci yurtları anlamında zengin bir bölge olsa da, sunduğumuz bu tür özel nitelikler ile sizin için en cazip seçenek olacaktır. Henüz sağlıklı ve spor dolu yaşama verdiğimiz önemden bahsetmedik bile. Çocuklarımızı spora teşvik etmek, dinç ve sağlıklı bir yaşam için desteklemek amacı ile kurduğumuz fitness salonu, ders yoğunluğu arasında deşarj olmalarını sağlayacaktır.
Kadıköy özel yurt fiyatları çeşitlilik gösterebilir ve alt ile üst sınırlar arasında ciddi farklar görülebilir. Bu noktada çocuğunuzun sahip olacağı imkânları, yaşam alanı kalitesini göz önünde bulundurmalı ve çocuğunuzun konfor ve huzurunu düşünmelisiniz. Kadıköy kız öğrenci yurtları denildiğinde akla gelen Zorlu öğrenci yurdu, öğrencilerimizin başarılarını desteklemek üzere hizmetinizde. Kadıköy’de özel yurt seçenekleri arasında en kaliteli çalışma alanı, çamaşır yıkama, kurutma ve ütü üniteleri, en konforlu odalar burada öğrencilerimizi bekliyor. Kız öğrenci yurdumuz Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi’ne sadece yürüme mesafesindedir. Erkek öğrenci yurdumuz da yine Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi’ne 10 – 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bu imkânlar ile çocuğunuzu buluşturmanız çok kolay. Kadıköy öğrenci apartları aramayı bırakıp hemen bir telefon kadar uzağınızda olan kurumumuzu arayabilirsiniz. Biz hizmetinizdeyiz…